Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відремонтують спорткомплекс “Спартак”

У Полтаві відремонтують спорткомплекс “Спартак”

У «Спартаку» провели виїзну робочу нараду щодо планів на відновлення палацу спорту.

До складу робочої групи увійшли секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Ігор Федій, голова профільної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури та спорту Олександр Кудацький, представники управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Зібралися передусім, щоб оцінити стан будівлі та обсяги необхідних ремонтних робіт. Окрім цього, представники влади поспілкувалися із можливими проєктантами, визначили напрямки майбутньої роботи з ними.

Нагадаємо, що у листопаді 2019 року спортивний комплекс «Спартак» повернули до комунальної власності міста. Наразі частина спорткомплексу, разом із басейном у 25 метрів, потребує капітального ремонту.

Олександр Шамота запевняє, що цьогоріч необхідно знайти кошти, щоб відремонтувати цей спорткомплекс, який зараз знаходиться на балансі ДЮСШ № 3.

“Питання перше ми вирішили – нам вдалося повернути цю будівлю на баланс міста. Питання друге – привести будівлю у належний стан. Адже ми хочемо, щоб наші спортсмени могли тренуватися у гарних умовах. Тому уже на найближчу сесію міської ради ми надамо пропозиції депутатському корпусу щодо фінансування спорткомплексу «Спартак»”

Система Orphus