Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрилася масштабна газонафтова виставка

У Полтаві відкрилася масштабна газонафтова виставка

Протягом дня у виставковій залі міського будинку культури охочі зможуть ознайомитися з технологіями розвідки та розробки нафтових та газових родовищ, а також новими технологіями буріння.

За словами організаторів виставки “Нафта. Газ. Сервіс – 2020”, головними темами заходу є реалії та перспективи залучення інвестицій в нафтогазовій та екологічній галузях, включаючи інноваційні проекти з переробки відходів, а також перспективи розвитку нафтогазовидобувної галузі.

“Інвестиції в Україну, українців, їхні ідеї та проекти — наше зростання. Для Полтавської області нафтогазова, аграрна сфера та промисловість є ключовими напрямки, за допомогою яких можна розвивати наш край та загалом підіймати Україну”, – зазначив у своєму виступі народний депутат України Олексій Мовчан.

Також у межах виставки проведуть круглий стіл під назвою «Розкриття інвестиційного потенціалу Полтавщини», під час якого обговорюватимуть можливості регіону.

“Я вірю у те, що виставка завершиться серйозними результатами як для Полтавщини, так і загалом для України”, – розповів президент Українсько-Арабської ділової ради Шейх Емад Абу-Алруб.

«Запрошуємо до співпраці компанії у сфері нафтогазового видобутку. Їхня діяльність має бути в межах закону, відповідно до чинного законодавства, крім того, мають враховуватися пріоритети, які ставить держава і в сфері розвитку економіки, і в соціальній галузі. Тільки за цих умов обласна державна адміністрація готова сприяти налагодженню конструктивної співпраці. Залучення інвестицій – тільки на прозорій основі. Розуміємо і нашу зону відповідальності. Це, зокрема, соціальна сфера та екологія», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Євген Греков.

Система Orphus