Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся ХХV Меморіал пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед юнаків

7 лютого у Полтаві пройшов уже XXV Меморіал пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед юнаків 2006-2007 та 2004-2005 років народження на базі КЗ «Полтавська спеціалізована спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №2».

Про це повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

На змаганнях були присутні і представники міської влади. Зокрема, перший заступник начальника управління молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Ірина Колечкіна привітала присутніх зі змаганнями та побажала чесної гри.

“Сьогоднішня гра має символічне підґрунтя і ви всі, без виключення, заслуговуєте великих спортивних успіхів. Зараз ви формуєте своє перспективне майбутнє. Тож нехай ваші старання та прагнення завжди увінчуються перемогами, а кожна гра буде доказом незламного спортивного духу”

З 1996 року «ПСДЮСШОР № 2» проводить Меморіал пам’яті Андрія Кузнєцова з волейболу серед юнаків.

Андрій Кузнєцов був срібним призером Олімпійських ігор в Сеулі 1988 року та учасник Олімпійських ігор у Барселоні 1992 року, чемпіон Європи та світу, володар Кубку Світу, кращий волейболіст Європи 1992р., гравець збірної Світу 1991 року., 1993 року капітан збірної команди СРСР 1990-1992 років.

Свої перші кроки в волейболі він зробив в дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №2. Його наставниками були тренери Юрій Богданов та Владислав Агасьянс. Здолавши довгий та складний шлях, Андрій досягнув значних успіхів у спорті. З 1991 року він жив в Італії та грав за провідні італійські клуби, де зарекомендував себе одним із найкращих гравців. Але життя спортсмена трагічно обірвалося у 1994 році в автомобільній катастрофі. Та все ж Андрій Кузнєцов залишив яскравий слід в історії світового волейболу.

Цьогоріч на змагання приїхали 12 команд України:

команди 2004- 2005 років народження:

– м. Дніпро;

– м. Полтава, 2004 р. н., СДЮСШОР № 2;

– м. Полтава, 2005 р. н., СДЮСШОР № 2;

– м. Бахмут;

– м. Чернігів;

– м. Київ.

Команди 2006-2007 років народження:

– м. Київ;

– м. Харків;

– м. Прилуки;

– м. Вінниця;

– м. Дворічна (Харківська обл.);

– м. Полтава

Головним суддею змагань був старший тренер-викладач КЗ «ПСДЮСШОР №2, Заслужений тренер України Анатолій Офат.

Система Orphus