Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулися Міжнародні шахові змагання

У Полтаві відбулися Міжнародні шахові змагання

Міжнародна федерація з шахової композиції провела черговий 16-й інтернет-конкурс з вирішення завдань (ISC- internet – solving contest). Конкурс відбувався одночасно в 43 містах 32 країн світу. В змаганнях взяли участь представники трьох міст України: Дніпра, Черкас, Полтави.

В оновленому читальному залі центральної міської бібліотеки Полтави змагались члени збірної України, неодноразові чемпіони країни як в особистому, так і в командному заліку.

В першій категорії серед 200 найсильніших учасників наші земляки посіли такі місця: Олексій Соловчук – 7 місце, Володимир Куриленко – 48, Валерій Копил – 69.

В другій категорії серед 192 учасників трійка учасників-полтавців має такий вигляд: Олег Поздняк – 43 місце, Олексій Лісоконенко – 107, Юрій Майка-169.

Найкращий результат в категорії серед школярів, вік яких не перевищує 13 років, продемонстрував 8-річний Тарас Руденко, який розділив 5-6 місце з Савою Серебряковим з Єкатеринбургу (Росія): обидва витратили на розв’язування завдань по 50 хвилин з відведених 120.

Фото: kultura-poltava.gov.ua

Система Orphus