Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулося перше засідання Ради голів Об’єднань співвласників будинків

У Полтаві відбулося перше засідання Ради голів Об’єднань співвласників будинків

У Полтавській міській раді відбулося перше засідання Ради голів Об’єднань співвласників будинків міста, як дорадчого органу.

“Здавалося б що там чергове якесь засідання, але для нас, так як ми займаємося питаннями самоорганізації населення вже досить довго, це є дуже важливим, адже вперше консолідовано прагнення ОСББ та бачення розвитку сфери управління житлом, а також керівництвом міста усвідомлено роль ОСББ та ЖБК в розвитку міста, забезпеченні комфортних умов проживання мешканцям, здійсненні енергомодернізаційних проєктів”, – зазначила голова ГО “Нова Полтава” Юлія Городчаніна.

Під час засідання допрацювали остаточні правки до Програми підтримки ОСББ, які будуть розглядатися на сесії МР вже наступного тижня.

Завдання на найближчий час: розробити спільно з районними радами голів ОСБ план та календар роботи Ради на 2020 рік.

Якщо вже згадала про активності, то ось найближчі:

1) 20 лютого відбудеться семінар “Енергомодернізація багатоквартирного будинку” за підтримки Фонду енергоефективності в Інституті розвитку міста (вул. небесної Сотні 1/23, 2 поверх);

2) 21 лютого, там же, семінар “Нові реалії управління багатоквартирними будинками: юридичні аспекти”;

3) ініціативні групи та керівництво новостворених ОСББ запрошуємо на навчання для керівників ОСББ (посилання на анкету в першому коментарі), набір триває до 2 березня.

 

Система Orphus