Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві укладають збірку про випускників та працівників педуніверситету – учасників російсько-української війни

У Полтаві укладають збірку про випускників та працівників педуніверситету – учасників російсько-української війни

Для впорядкування збірки у Полтаві збирають дані про випускників та колишніх працівників Полтавського національного педуніверситету імені В.Г. Короленка, що були учасниками війни на Сході України.

Назва проєкту: «Випускники та працівники ПНПУ імені В.Г. Короленка — учасники російсько-української війни (АТО)», збірку укладуть для подальшого використання в навчальному процесі та виховній роботі студентів.

Про це повідомив у Фейсбук Тарас Синяговський. 

“Багато випускників та колишніх працівників ПНПУ були учасниками війни на Сході України. Їхній патріотизм вартий наслідування, однак сьогодні ми найкраще знаємо про випускників історичного факультету, натомість про представників інших факультетів відомо менше. Якщо серед ваших друзів чи знайомих є такі — повідомте у приватні повідомлення. Буду дуже вдячний за інформацію!” 

Мета проєкту: у глобальній перспективі (2-3 роки) зробити низку усно-історичних інтерв’ю та підготувати книгу (можливо у партнерстві з Українським інститутом національної пам’яті, або іншими організаціями). Матеріали використовувати для виховної роботи зі студентами та наукових досліджень.

На першому етапі (2020 рік) планують зібрати банк даних про випускників та колишніх працівників ПНПУ, що були учасниками війни на Сході України (щоб орієнтовну кількість, представництво по факультетах, мати контакти для потенційних інтерв’ю).

На другому етапі (2021-2022 рр.) – зібрати інтерв’ю, упорядкувати в збірку, опублікувати, використовувати в навчальному процесі та виховній роботі.

Система Orphus