Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві триває воркшоп щодо транспортної доступності для маломобільних груп населення

У Полтаві триває воркшоп щодо транспортної доступності для маломобільних груп населення

18 лютого, на базі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» розпочався воркшоп на тему «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю».

Учасники цього заходу – представники громадських організацій, інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, житлово-комунального господарства, транспортного відділу, проєктанти, фахівці КО «Інститут розвитку міста», а також усі охочі. Серед присутніх і представники міської влади – заступники міського голови Олексій Чепурко та Тетяна Юрченко, директор Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко, повідомляють у міській раді.

Спікери воркшопу – Національний координатор «Безбар’єрна Україна» національної Асамблеї людей з інвалідністю України Ярослав Грибальський та регіональний представник Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Полтавській області Ірина Твердохліб.

У першій частині воркшопу учасники обговорили питання транспортної доступності для маломобільних груп населення в світлі Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Зокрема, Ярослав Грибальський продемонстрував наявність умов, за яких мало мобільні групи населення нарівні з іншими міють доступ до інженерно-транспортної інфраструктури, транспорту та транспортних послуг.

Окрім іншого, спікери планують обговорити, яким має бути рухомий склад громадського транспорту з врахуванням доступу для осіб з інвалідністю. Також ознайомити присутніх із вимогами до проєктування і будівництва зупинок нерейкового громадського транспорту, вимогами до персоналу, врахуванням мало мобільних груп населення при плануванні сталої мобільності.

Система Orphus