Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві студенти УАЛ спільно з Асоціацією бізнесу навчали школярів дебатувати

У Полтаві студенти УАЛ спільно з Асоціацією бізнесу навчали школярів дебатувати

19 та 21 лютого спільно з  «Полтавською асоціацією бізнесу» (ПАБ) у рамках проекту «PROекономіку» студенти місцевого осередку Української академії лідерства (УАЛ) провели для учнів полтавських шкіл дебати.

Протягом двох днів студенти розповідали учням про те, як покращити навички ораторського мистецтва, як правильно аргументувати та відстоювати власну позицію та про основні правил гри в дебати. Після теоретичної частини, учасники мали змогу закріпити отримані знання на практиці, граючи в дебати.

«Це не перший мій досвід гри в дебати. У тому році УАЛ 2019 давав майстер-клас із дебатів, на якому я теж була присутня. Сьогоднішній захід мені дуже сподобався, тому що це було дуже цікаво та продуктивно. Порівняно з минулим моїм досвідом, сьогодні я отримала багато цікавих порад, які зможу застосовувати не лише в дебатах, а й у реальному житті».- ділиться своїми враженнями учасниця дебатів Даша.

На події були присутні судді Тарас та Христина Захарові, відомі полтавські дебатери. Вони об’єктивно змогли оцінити гру кожного та проаналізувати недоліки та позитивні сторони. Для більшості учнів це був перший досвід такої гри. Вони зрозуміли, що вміти переконувати, аргументувати та відстоювати власну позицію не так уже й легко.

«До сьогоднішнього дня, я ніколи не пробувала себе в дебатах. На мою думку, це досить незвичайне та водночас дуже цікаве заняття. Я не очікувала, що формат проведення є настільки глибоким та інтригуючим. Дуже хочу продовжити цим займатися в майбутньому»,– коментує учасниця Анастасія.

Студенти Української академії лідерства часто дебатують між собою та полтавцями і вже неодноразово організовували такі події у місті, зокрема й минулого року. Цього місяця УАЛівцями був проведений відкритий англомовний захід «ULA Debates» на базі Window on America, де учасниками були студенти з іноземних держав і полтавці.

Система Orphus Поделиться на fb