Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтаві шахраї вимагали у підприємців кошти від імені податківців, – ГУ ДПС

У Полтаві шахраї вимагали у підприємців кошти від імені податківців, – ГУ ДПС

У Полтаві та області зафіксовано випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб, які  у суб’єктів господарювання від імені в. о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрія Якименка та підлеглого податкового інспектора вимагають кошти в сумі 10 тисяч гривень.

Цього разу спритні ділки телефонували з номерів телефонів 0661189478, 0950682297 та пропонували перерахувати вказану суму на картковий рахунок 5167919005228191 на ім’я Н. А. Черниченко, відкритий у ПУМБ банку.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області вкотре нагадують, що службові особи ДПС у Полтавській області жодних вказівок збирати гроші від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Податківці наполегливо радять бути пильними та обачними, не вступати в перемовини з телефонними шахраями та не перераховувати їм кошти. А при виявленні таких махінацій негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.

Система Orphus