Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві ремонтують аварійні колектори

У Полтаві ремонтують аварійні колектори

Система каналізації міста – це майже 400 км каналізаційних мереж, 19 каналізаційно-насосних станцій. Майже половина каналізаційних мереж зношені, знаходяться в аварійному стані і давно потребують заміни, повідомляють у пресслужбі “Полтававодоканалу“.

З початку лютого по вул. Ветеринарній ведуться роботи щодо заміни 80 метрів каналізаційного колектору, який прокладений на глибині до 5 метрів. Роботи наближаються до завершення, вже прокладено 66 метрів нової труби, виготовленої з сучасних пластикових матеріалів, строк експлуатації яких 50-80 років. Після завершення робіт тимчасова насосна станція буде демонтована та буде наведений благоустрій.

Також минулого тижня на розі вул. Миру – Бідного стався черговий «провал» на колекторі, який був прокладений у 1976 році. Строк експлуатації його 20-25 років, тобто він вже двічі відслужив свій термін. Працівники підприємства оперативно зреагували і локалізували проблему. 

“В п’ятницю вночі, не зважаючи на морози, ми встановили тимчасову насосну станцію, змонтували обвідний колектор для перекачування стоків, тож мешканці не відчують незручностей щодо водовідведення. В свою чергу, вкотре звертаємося до полтавців не використовувати каналізацію як бак для сміття”, – говорить начальник дільниці з експлуатації колекторів та КНС «Полтававодоканалу» Андрій Коломієць. 

Система комунікацій досить зношена і призначена лише для стоків. Нажаль, такі елементарні речі не всім полтавцям відомі. Як результат – комунальникам доводиться раз на добу, а то й декілька раз чистити насос для перекачування стоків від сміття.
Наразі водоканалівці проводять обстеження місця аварії та необхідні підготовчі роботи.

Система Orphus