Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві прозвітували керівники благодійних організацій та розповіли про наміри на 2020 рік

У Полтаві прозвітували керівники благодійних організацій та розповіли про наміри на 2020 рік

У Полтавській міській раді відбулася нарада під керівництвом заступника міського голови Світлани Нестулі з керівниками благодійних організацій та фондів, громадських організацій, які опікуються проблемами дітей і осіб з інвалідністю та сприяють розв’язанню соціально-важливих загальноміських проблем та завдань.

У ході наради обговорили звіти керівників організацій про діяльність за 2019 рік та їхніх планів роботи на 2020 рік, про заходи, які плануються проводити організації протягом 2020 року та питання використання коштів, виділених у рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Про це повідомили у Полтавській міськраді.

Так, благодійні організації «Світло надії», «Вихід є!», «Зернятко» Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, громадська організація «Команда небайдужих», Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «Хелп Груп» та спортивний клуб «Візок» презентували низку соціальних проектів, що були втілені впродовж 2019 року, зокрема, і в рамках фінансування міською владою.

Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік для них передбачено фінансову підтримку:

– Благодійна організація «Світло надії» – 1 млн 8,0 тис. грн;

– Благодійна організація «Вихід є!» – 350,0 тис. грн;

– Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України – 60,0 тис. грн;

– Благодійна організація «Зернятко» – 300,0 тис. грн;

– Громадська організація «Команда небайдужих» – 100,0 тис. грн;

– Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «Хелп Груп» – 283,0 тис. грн;

Також в рамках Програми Турбота передбачено фінансування оплачуваних громадських робіт на загальну суму 743,01 тис. грн для наступних організацій:

– Благодійна організація «Світло надії» – 200 тис. грн;

– Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України – 443,01 тис. грн;

– Благодійна організація «Вихід є!» – 100,0 тис. грн.

Заступник міського голови Світлана Нестуля наголосила на важливості тих обсягів робіт, що представили організації для суспільства загалом:

— Це титанічна справа — допомагати іншим, перейматися чужими проблемами, зрештою, докладати максимум зусиль, щоб вирішити ці проблеми, а не бути лише пересічним жителем Полтави. Міська влада вас підтримує і готова підтримувати надалі. Маємо стати соціально-орієнтованою і свідомою громадою, яка вміє правильно визначати пріоритети та робити життя його мешканців захищенішим.

Система Orphus