Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшли заняття з віртуальної зайнятості та стимулювання фрілансу

У Полтаві пройшли заняття з віртуальної зайнятості та стимулювання фрілансу

Відбулося останнє заняття третої безкоштовної навчальної програми «Підвищення рівня віртуалізованої зайнятості та стимулювання фрілансу серед незахищених верств населення м. Полтави», яка реалізується за підтримки Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (The Canada Fund for Local Initiatives) та Посольства Канади в Україні.

Третя навчальна програма розрахована на незахищені верстви населення м. Полтави (безробітні особи, безробітні особи з інвалідністю, безробітні матері, безробітні внутрішньо переміщені особи, учасники бойових дій, ветеранів), повідомляють у міській раді.

Лекторами навчальної програми є фахівці з підбору персоналу, спеціалісти з фрілансу, IT-фахівці та представники органів державної влади.

Учасники програми отримали практичні знання щодо підготовки та написання резюме. Вони дізналися, як використовувати соціальні медіа та online-платформи для побудови майбутньої кар’єри, а також отримали практичні навички у сфері фрілансу та у створенні власного бізнесу, використовуючи нові форми зайнятості у віртуальному просторі.

Система Orphus