Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві провели турнір “Кубок Героїв 2020”

У Полтаві провели турнір “Кубок Героїв 2020”

Днями у виставковій залі міського Будинку культури відбувся міжнародний аматорський турнір зі змішаних єдиноборств ММА «Кубок Героїв 2020».

Вже четвертий рік поспіль в місті Полтаві проходить подібний турнір, метою якого є національно-патріотичне виховання полтавської молоді. На дійство, що відбулося за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту, приїхали команди з Молдови, Республіки Білорусь та міст України, орієнтовно понад 70 учасників. Характер поєдинків був особистий, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

“З’явилася ідея реалізувати такий турнір після початку війни на Сході. Так ми хотіли привернути увагу до бійців, що перебували на Сході та до проблематики збору коштів. Цей благодійний турнір присвячений пам’яті Антона Грицая, який загинув п’ять років тому у боях під Широкіно. Ці змагання вже стали міжнародними, адже цього року до Полтави приїхали спортсмени не лише з різних міст України, а й з Молдови, Румунії, Білорусі”, – розповів про історію створення “Кубку Героїв” депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков.

Голова управління ГО «Молода гордість» Вадим Додатко зазначив, що окрім збору коштів, метою турніру є промоція спорту серед молоді.

“Благодійні внески розміром 50 гривень ми спрямовуємо на розв’язання соціально важливих проблем. Цього року зібрані кошти підуть на відкриття спортзалу імені Антона Грицая, що буде називатися “Молода гордість”. Там проводитимуть відкриті тренування, також плануємо організовувати безкоштовні заняття для дітей, батьки яких не мають достатніх фінансових можливостей, щоб займатися спортом. Ми робимо це, щоб популяризувати спорт в Полтаві та в Україні загалом. Подібні заходи в нашому місті рідкість, тому ми хочемо, щоб вони відбувалися на високому рівні та залучали якомога більше молоді”

На захід була запрошена родина загиблого воїна Антона Грицая та інших на Сході країни учасників бойових дій в зоні АТО. До дійства долучився і секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. Зокрема, він зауважив, що надалі традицію проведення такого турніру планують продовжити.

“«Кубок Героїв» є частиною програми патріотичного виховання молоді. Адже ми повинні пам’ятати про подвиги своїх героїв. На жаль, деякі хлопці заплатили за наш спокій своїм життям. Сьогодні цей турнір — можливість пригадати їх, віддати їм шану і довести молоді, що про таких людей точно потрібно знати, а також долучати до популяризації здорового способу життя. Це вже не перший турнір, що проходить у Полтаві та на майбутнє у нас заплановано чимало подібних заходів”

Визначені за результатами міжнародного аматорського турніру зі змішаних єдиноборств переможці отримали кубки, медалі та різноманітну спортивну амуніцію.

Система Orphus