Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві проведуть тренінг “Доступ до публічної інформації”

У Полтаві проведуть тренінг “Доступ до публічної інформації”

БО «Світло надії» спільно з ГО «Український інститут з прав людини», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Доступ до публічної інформації».

Тренінг відбудеться 26 лютого 2020 р. з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).

Для участі в тренінгу заповніть реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/forms/d/15BpXpFBLIpKHzTU3bqhLH94DCT4qMBrJJl83TGwdNJA/edit (звертаємо увагу, що до участі у заході запрошуємо представників з м. Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються).

Під час тренінгу учасники:
• розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;
• визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;
• ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;
• ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;
• навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;
• розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:
Жанна Лук’яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).
Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 21 лютого 2020 року, 16:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 12:00 24 лютого 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine.

Система Orphus