Ви тут:
Анонс Відео Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентуватимуть фільм “Черкаси”

У Полтаві презентуватимуть фільм “Черкаси”

26 лютого у полтавському кінотеатрі Wizoria Колос відбудеться презентація фільму “Черкаси”. Це перший повнометражний фільм про українські військово-морські сили в історії національного кінематографа.

Про це йдеться в анонсі у соцмережі.

Сюжет: Мишко та Лев — хлопці з українського села, що з різних причин опинилися на воєнному кораблі ВМС України «Черкаси», дислокованому в порту кримського озера Донузлав, під час подій на Майдані 2014 року. У той час, коли екіпаж тральщика «Черкаси» проходить навчання, президент Янукович втікає з України, а Крим захоплюють «зелені чоловічки». Починається окупація Кримського півострову. Корабель повертається на базу, але порт вже втрачений. «Черкаси», разом з іншими кораблями українського флоту, заблокований в озері Донузлав — шлях до моря перекритий затопленими судами. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж «Черкас» чинить опір і продовжує відважну, хоч і безнадійну, боротьбу з ворогом, пише “Вікіпедія”.

Фільм створювався у тісній співпраці та завдяки сприянню Воєнно-Морських Сил і Генерального Штабу Збройних Сил України. Силовими відомствами були надані справжні кораблі флоту та спеціальне військове обладнання, а для фільмування екшн-сцен залучалася бойова армійська авіація, військовослужбовці, в тому числі спецпризначенці («морські котики»). Деякі сцени знімались під час навчань ВМС України. Командир тральщика «Черкаси» Юрій Федаш консультував знімальну команду під час роботи над стрічкою. До акторського складу увійшли моряки, які під керівництвом Федаша тримали оборону на кораблі у 2014 році.

Під час презентації стрічки у Полтави буде можливість поспілкуватись зі знімальною групою.  Вартість квитків – 85 грн та 160 грн (VIP-місця). Початок о 19-й годині.

Фільм “Черкаси” виходить у прокат в кінотеатрах 27 лютого.

 

 

Система Orphus