Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують дитячу книгу шрифтом Брайля

У Полтаві презентують дитячу книгу шрифтом Брайля

21 лютого о 12:00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара, 25А) відбудеться презентація книги шрифтом Брайля «80 хитромудрих запитань про…» Павли Ганачкової та Терези Маковської.

Організатори – волонтерський загін «Єдність» УМСА та співробітники Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара.

Це довідник для допитливих дітлахів, яким хочеться знати все. У книжці є відповіді на всі можливі запитання про природні процеси, погоду, людське тіло, космічні простори.

“Тож запрошуємо дошкільнят і учнів шкіл, які бажають пізнати навколишній світ з його деталями на презентацію. Книга може стати корисною для батьків, бабусь та дідусів, які хочуть бути найдосвідченішими фахівцями в дитячих запитаннях, що часто можуть загнати дорослих у глухий кут”.

Довідка: Книгу «80 хитромудрих запитань про…» надруковано рельєфно-крапковим шрифтом Брайля за підтримки БО «Фонд родини Нечитайло», благодійний проєкт «Книга Брайлем» та МБФ «Здоров’я майбутнього» , благодійна програма «Світ на дотик» за ініціативою Львівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів – УСІ».

Система Orphus