Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві працівників “Центру пробації” привітали з професійним святом

У Полтаві працівників “Центру пробації” привітали з професійним святом

14 лютого, з нагоди 5 річниці прийняття Закону України «Про пробацію» в актовій залі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області відбулися урочистості.

Працівників привітали з професійним святом та вручили почесні грамоти, повідомляють у Полтавській міській раді.

Саме цього дня, 5 років тому, Верховна Рада України прийняла Закон «Про пробацію». Цей термін для України відносно новий та багатогранний. Наразі одним із пріоритетів програм дії є розширення покарань та не позбавлення волі та відповідно зменшення повторних злочинів в Україні. Пробація являє собою систему виконання покарань без позбавлення волі, орієнтована не лише на контроль та аналіз з засудженими, а й на надання консультативних допомог у напрямку зміни умов життєдіяльності правопорушників. Головна мета пробації – безпека суспільства, шляхом виправлення засуджених, запобігання ними повторних кримінальних правопорушень.

– 5 років – це вже певний результат. Ми чітко розуміємо, що кількість, перш за все, малолітніх злочинців, які проходять через пробацію, значно зменшується. Тож необхідно, щоб ви продовжували свою роботу. Ми, зі свого боку, розуміємо важливість вашої справи. У подальшому будемо намагатися всіляко підтримувати вас. Адже, таким чином, ви допомагаєте місту бути безпечнішим, – звернувся з вітальним словом до працівників Олександр Шамота. – Сподіваюся, що в подальшому ваша робота матиме лише профілактичну мету, адже завдяки вам, злочинність знижується, зокрема і в нашій області. Дякуємо за вашу нелегку працю! Вітаю вас з професійним святом!

Кращих працівників філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за високий професіоналізм, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, сумлінне виконання службових обов’язків, активну життєву позицію нагородили Почесними грамотами міського голови та подяками Обласної ради. Окрім грамот, Олександр Шамота вручив працівникам комп’ютерну техніку.

Система Orphus