Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві поліцейський врятував життя чоловiкові

У Полтаві поліцейський врятував життя чоловiкові

Повертаючись зі служби додому, капітану поліції Дмитру Кунерту неочікувано довелось реанімувати чоловіка, який втратив свідомість у середині супермаркету в Шевченківському районі Полтави.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Перебуваючи біля каси поліцейський почув гучний звук. Озирнувшись, офіцер побачив, що на підлозі лежить тіло чоловіка. Виявилось, що відвідувач магазину раптово втратив свідомість та впав.

Підбігши до невідомого та оглянувши тіло, поліцейський не виявив у людини ознак життя. Зорієнтувавшись у ситуації, Дмитро одразу приступив до надання першої домедичної допомоги.

Розуміючи, що людина може в найближчі хвилини загинути внаслідок зупинки серця, офіцер поліції перевернув чоловіка на бік, розтиснув щелепу i, звільнивши дихальні шляхи, розпочав серцево-легеневу реанімацію. Одночасно працівники закладу викликали карету екстреної медицини.

Невдовзі серце непритомного почало свою роботу, дихання вирівнялось і він поступово почав приходити до тями.

“Стресова для оточуючих ситуація змусила мене діяти швидко, оскільки від цього залежало життя людини. До того ж нас цього навчали”, – відзначив офіцер поліції Дмитро Кунерт.

Лікарі швидкої допомоги прибули на місце події за кілька хвилин і забрали потерпілого для подальшого надання фахової допомоги в медичній установі.

“За словами лікарів, заходи з реанімації поліцейський зробив вчасно і на досить високому професійному рівні. У ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, будь-які зволікання могли б закінчитися для 32-річного чоловіка трагічно”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області.

Система Orphus