Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві починають підготовку до проведення щорічного конкурсу «Пара-BEST»

У Полтаві починають підготовку до проведення щорічного конкурсу «Пара-BEST»

4 лютого відбулася нарада із заступниками з виховної роботи технікумів, ліцеїв, коледжів міста та з активними представниками студентства щодо проведення конкурсу «Пара-BEST».

Організаційну нараду, що стосувалася питань підготовки, проведення конкурсу краси й талантів, провела директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, повідомляє пресслужба Полтавської міської ради.

Так, Ольга Буднікова презентувала усім присутнім положення про конкурс, розповіла про вимоги до учасників, особливості конкурсних епізодів.

“Працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ті, хто причетний до організаційної роботи з нетерпінням чекають на це свято. Неодноразово Палац дозвілля «Листопад» збирав повну залу гостей: рідних, друзів учасників, викладачів та цілі колективи різних навчальних закладів, які вболівають за красу, за талант та за просто неймовірних студентів Полтави”, — говорить директор Центру.

Уже традиційний конкурс проведуть восьмий рік поспіль з ініціативи прогресивної студентської молоді Полтави та за підтримки міської влади. Кожного року тематика конкурсу змінюється. Так, цьогоріч темою «Пара-BEST» буде світ музики й пройде під відповідною назвою — «Хіт! Хіт! Хіт!». Для того, щоб сформувати унікальний плейлист із піснями різного жанрового спрямування, які відповідають музичним смакам студентів і будуть складати музичний супровід конкурсу, вирішили провести опитування у соцмережах та анкетування, де юнаки та дівчата мають можливість написати свої топ-5 улюблених хітів.

Наразі навчальні заклади визначаються із конкурсантами, які будуть їх представляти. Загалом, конкурсна програма складається із 4 епізодів:

– представлення кожної пари;

– домашнє завдання;

– групова танцювальна композиція;

– дефіле у вечірніх вбраннях.

Приємними спогадами про участь у святковому дійстві поділилися конкурсанти та переможці попередніх років: Стешенко Володимир, Ляскало Єлизавета, які стали переможцями 2019 року та Соловей Іван учасник конкурсу, який зайняв почесне ІІ місце. Зокрема, ексмер Студентської ради м. Полтави та переможець 2017 року Сергій Шабельник зауважив, що такий захід є своєрідним стартовим майданчиком для досягнення своєї мрії.

“Насамперед хочу подякувати команді організаторів, адже вони надихають розвиватися та викладатися на повну. Цей конкурс неодмінно в кожному учаснику відкриє нові таланти й здібності. А ще для учасників й гостей створюється неймовірна атмосфера справжнього дружнього свята”

Цього року конкурс відбудеться 23 квітня у Палаці дозвілля «Листопад».

Система Orphus Поделиться на fb