Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві назвали дату проведення ювілейного фестивалю “Майстерня міста 2020”

У Полтаві назвали дату проведення ювілейного фестивалю “Майстерня міста 2020”

П’ятий ювілейний фестиваль «Майстерня Міста 2020» відбудеться 28 – 31 травня 2020 року. Місце проведення – театральна площа. Тема урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня Міста 2020» – культура і місто.

Про це повідомили у міській раді.

Програма цьогорічного фестивалю має охопити питання вивчення та розвитку ідеї сучасного культурного контексту міста, вплив громадськості на туристичну привабливість міста та його промоцію по Україні та за її межами (створення позитивного іміджу).

МОЖЛИВИМИ ЗАХОДАМИ Є

· створення нових мобільних платформ культурного зростання в різних районах міста;

· дискусії, круглі столи, семінари щодо впливу мешканців, громадських організацій на туристичну привабливість міста;

· ознайомлення мешканців з новими мультифункціональними можливостями бібліотек як публічних просторів;

· створення та проведення нових екскурсій та туристичних маршрутів;

· дискусії та інтерактивні семінари з роз’яснення необхідності збереження культурної, історичної та архітектурної спадщини міста як основи для подальшої розбудови і розвитку;

· різні заходи, направлені на промоцію Полтави по Україні та за її межами;

· майстер класи, тематичні екскурсії і квести для дітей та дорослих.

ЩОБ СТАТИ одним із організаторів заходів в рамках фестивалю НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ. Полтавська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» будуть надавати фінансування заходам, що відповідають тематиці та формату фестивалю.

Для інформації:

В 2020 році фестиваль «Майстерня міста» буде проведений у Полтаві вп’яте. Перший фестиваль ММ відбувся у Полтаві в 2016 році та охопив близько 2000 учасників. Відтоді фестиваль став щорічним, і у 2019 році 4ий фестиваль «Майстерня Міста» мав у програмі понад 50 заходів для дорослих і дітей, яких було залучено до участі та ознайомлення з темами, присвяченим розвитку міських просторів. Всього учасниками фестивалю у 2019 році стало понад 20 000 Полтавців. Фото- відео матеріали з попередніх фестивалів можна переглянути за посиланням http://www.2030.poltava.ua/ua/maisternia-mista-2019.

Кожного року фестиваль присвячується окремій тематиці, яка висвітлюється у контексті створення та оновлення міських публічних просторів з наданням їм нового соціо-культурного значення; питанням підвищення мобільності – пропагування культури відмови від приватного транспорту на користь руху пішки, велосипедом та громадським транспортом; створенню умов та пропагування відповідного ставлення і допомоги для маломобільних груп населення (люди з інвалідністю, батьки з дитячими візочками, літні люди); розвитку туристичного потенціалу міста шляхом освітніх інтерактивних заходів для мешканців Полтави та вихованням цікавості до власного рідного міста.

Заявки приймаються до 14 березня 2020 року.

Система Orphus