Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для волонтерських загонів провели навчання “Ігрові методики роботи з дітьми пільгових категорій. Особливості роботи волонтера-аніматора”

У Полтаві для волонтерських загонів провели навчання “Ігрові методики роботи з дітьми пільгових категорій. Особливості роботи волонтера-аніматора”

Для командирів та лідерів волонтерських загонів міста 20 лютого, у рамках міської «Школи волонтерів», роботу якої організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, пройшло чергове заняття на тему: «Ігрові методики роботи з дітьми пільгових категорій. Особливості роботи волонтера-аніматора».

На початку заняття директор креативного агентства «Просто казка», керівник творчої майстерні «Патапуф» – Скрипко Наталя зазначила, що у грі діти пізнають світ. Тож, волонтер-аніматор не лише організовує змістовне дозвілля дітей, а й навчає, розвиває та виховує, повідомляють у міській раді.

Протягом двох годин у цікавій формі волонтери вчилися знайомитися з дітьми з допомогою гри, проводити різноманітні конкурси з реквізитом та використовувати підручні засоби, як ігровий матеріал. Розповіли про важливість дотримання волонтером-аніматором правил «гарного настрою», «взаємоввічливості та поваги», налаштування дружніх стосунків між дітьми під час проведення різноманітних заходів, важливості врахування віку дітей та їх стану здоров’я при виборі завдань. А ще дізналися, як пояснити умови гри, щоб дитина незалежно від віку їх зрозуміла та змогла виконати.

Метою даного заняття було ознайомлення волонтерів з роботою аніматора, який має працювати з дітьми різного віку. Впевнені, що отримані навички та знання волонтери використають при організації різноманітних заходів для дітей.

Система Orphus