Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Нових Санжарах правоохоронці реагуватимуть на правопорушення згідно з Законом, – речник МВС

У Нових Санжарах правоохоронці реагуватимуть на правопорушення згідно з Законом, – речник МВС

Про це сьогодні, 20 лютого, сказав директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко під час брифінгу у Нових Санжарах Полтавської області, куди доправляють евакуйованих громадян із Китаю.

Про це повідомляє пресслужба МВС України.

“На будь-які правопорушення правоохоронні органи діятимуть у суворій відповідності до Закону України, як вони діяли й до сьогоднішнього дня. Наразі проводиться велика профілактична робота з громадянами. Закликаємо їх не порушувати громадську безпеку та не перешкоджати урядовим рішенням, які прийняті та виконуються у суворій відповідності до букви Закону”, – сказав Артем Шевченко.

Він також зазначив, що у разі вчинення протиправних дій, вони одразу ж будуть припинятися правоохоронцями у законний спосіб.

“Якщо протиправні дії не вимагатимуть кримінальної відповідальності з точки зору законності правопорушень, із порушниками будуть проведені відповідні профілактичні бесіди і їх відпустять. У разі, якщо вчинятимуться більш жорсткі та суворі протиправні дії, на них поліцейські будуть реагувати згідно з нормами Кримінального кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення”, – додав Артем Шевченко.

Фото: МВС

Система Orphus