Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородському районі планують відкрити поліцейську станцію

У Миргородському районі планують відкрити поліцейську станцію

Під час наради у голови Ромоданівської ОТГ Олександра Верещаки, яка відбулася за участі дільничного інспектора Миргородського відділу поліції Олега Видригана присутні обговорили перспективи створення поліцейської станції в селищі в контексті гарантування безпеки та правопорядку на місцевому рівні.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

“Поліцейський офіцер громади” – це дільничний офіцер поліції, який буде працювати в межах однієї ОТГ. Він не є муніципальним поліцейським і залишається у складі органу Нацполіції.

Це новація в роботі поліції, коли дільничний-поліцейський буде невід’ємною частиною громади та першим, до кого звертатимуться її жителі. Водночас дільничний буде підзвітний громаді в питаннях забезпечення її безпеки.

“Олександр Верещака, голова територіальної громади підтримав ідею проєкту. Наразі вивчаються шляхи фінансування, аби поліцейська станція в Ромоданівській ОТГ запрацювала якомога швидше. Відкриття поліцейської станції — крок до зміни системи взаємовідносин між громадою та поліцією”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus