Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Миргороді відбудеться Всеукраїнський телевізійний фестиваль “Соловейко України”

У Миргороді відбудеться Всеукраїнський телевізійний фестиваль “Соловейко України”

27–29 березня в Миргороді відбудеться Десятий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України». Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Реєстрація на десятий Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України» триває до 6 березня.

Мета фестивалю – утвердження, розвиток та пропаганда вокального мистецтва, державної мови та традиційної пісенної культури. Підвищення ролі вокального мистецтва у формуванні світогляду та естетичних смаків молодого покоління. Збагачення репертуару високохудожніми творами національної пісенної скарбниці, популяризація кращих зразків сучасної української пісні та пісенних традицій в нашій країні та за її межами. Виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів. Змiцнення творчих контактiв молодi різних країн. Сприяння спілкуванню та об’єднанню молодих людей навколо спільних інтересів та захоплень, заохочення до активного способу відпочинку та життя в цілому.

Завдання фестивалю – виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей та молоді (виконавців, авторів пісень і аранжувальників сучасної української естрадної пісні, авторської пісні і співаної поезії, сучасної обробки народної пісні), популяризація національної культури. Пропаганда засобами інформації пісенних творів, кращих зразків дитячого та юнацького вокального мистецтва. Удосконалення вокальної та сценічної майстерності, оволодіння конкурсантами художнім та сценічним досвідом, оцінка і сприяння розвитку їх музичних здібностей та підвищення виконавського рівня. Надання професійних рекомендацій щодо дальшого творчого розвитку конкурсантів (проведення майстер-класів). Обмін досвідом творчої діяльності композиторів, музичних керівників, продюсерів, поетів та молодих виконавців різних країн.

До участі в заключних заходах фестивалю допускаються творчі одиниці (соліст-вокаліст, дует, тріо, ансамбль, гурт (до 10 осіб) – переможці конкурсів (володарі Гран-прі або лауреати). Номінації: сучасна естрадна пісня, авторська пісня і співана поезія, сучасна обробка народної пісні чи автентичний спів у вікових категоріях до 9 років, з 10 до 13, з 14 до 16 років включно.

Система Orphus