Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді триває Спартакіада трудових колективів

У Миргороді триває Спартакіада трудових колективів

23 лютого у Миргороді відбулися змагання з чергового виду спорту  в залік міської Спартакіади трудових колективів – змагання з шахів.

Цього річна Спартакіада дивує своєю запеклістю боротьби, як в особистому заліку так і за командну перемогу, повідомляють у міській раді.

Напружена боротьба точилася в змаганнях серед жінок, де жодній з учасниць не вдалося уникнути поразки.

Краще за інших виступила представниця ПАТ “Армапром” – Надія Юрова, якій лише за додатковими показниками вдалося випередити представницю команди “Енергофінанс” – Олену Чопенко, третьою стала представниця команди Миргородкурорт  – Марину Болгар. Ще напруженіша боротьба точилася серед  чоловіків. Для визначення переможця довелося провести додаткові зустрічі, в яких представник команди освітян Валерій Яворовський переміг представника Миргородкурорт – Володимира Горобця і посів перше місце, третім став представник команди 3 ТВУЗ – Віктор Лук’янченко.

У командному заліку в змаганнях шахістів перемогу здобули представники ПАТ “Армапром”, друге та третє місця між собою поділили команди освітян та команди Миргородкурорт. Після двох видів змагань вперед вирвались представники ПАТ “Армапром”, які набрали  28 очок, друге місце посідає команда працівників освіти – 27,5 очок, на третьому місці розташувалася команда “Енергофінанс” – 21,5 очки.

Наступний вид змагань відбудеться 29 лютого 2020 року в спортивному залі ЗОШ №1 – змагання з настільного тенісу. Початок змагань о 10.00.

Система Orphus