Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді стартувала Спартакіада трудових колективів

У Миргороді стартувала Спартакіада трудових колективів

16 лютого у шаховому клубі Миргорода стартувала ХХІ Спартакіада трудових колективів міста. З вітальним словом перед учасниками змагань виступив головний суддя змагань – Анатолій Побідинський.

В змаганнях взяли участь команди від восьми трудових колективів. Напружена боротьба тривала з першого до останнього туру як серед жінок, так і серед чоловіків, повідомляють у міській раді.

Лише за допомогою додаткових показників визначалися переможці та призери.

У змаганнях серед жінок перше місце посіла Людмила Коростиленко, яка представляла команду 3 ТВУЗ, а  от призові місця визначалися за додатковими показниками – друге місце посіла Олена Чопенко, представниця команди “Енергофінанс”, третьою стала Жанна Похілова з команди ПАТ “Армапром”.

У змаганнях чоловіків перемогу здобув Валерій Яворовський (команда працівників освіти). На призові місця претендувало одразу три учасники. За додатковими показниками друге місце посів Петро Тимошенко із команди ПАТ “Армапром”, а третім став Антон Кібкало із команди працівників державних установ. В командному заліку перемогла команда працівників освіти, друге місце посіла команда ПАТ “Армапром” і третіми стали представники команди 3 ТВУЗ.

Наступним видом змагань будуть змагання з шахів, які відбудуться в приміщенні шахового клубу 23 лютого 2020 року. Початок змагань о 9 годині ранку.

Система Orphus