Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Міжрегіональному центрі в Хоролі працює STEM-кабінет

У Міжрегіональному центрі в Хоролі працює STEM-кабінет

У Міжрегіональному центрі професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, що знаходиться у Хоролі, працює STEM-кабінет.

Це універсальне рішення, розроблене ІТ-фахівцями разом із практикуючими педагогами для підготовки кваліфікованого випускника, йдеться на сайті Міжрегіонального центру.

STEAM-кабінет являє собою формат розвитку кабінета природничо математичної освіти, модернізованого кабінету фізики. В той же час це не лише окремий центр в навчальному закладі, а діяльність, впроваджена у весь освітній процес, бо майбутнє за міжпредметною інтеграцією зі збереженням класичного поділу на дисципліни.

В Міжрегіональному центрі працює STEAM-кабінет. Нове навчально-лабораторне обладнання та інтерактивний мультимедійний комплекс дає змогу учням Центру з викладачем фізики Володимиром Христенком  провести більше 60-ти лабораторних робіт з фізики, а також зібрати найточніші дані величин, які важко виміряти у звичайних умовах.

Кабінет обладнаний приладами для виконання фронтальних лабораторних робіт, дослідів, завдань фізичного практикуму. Система обладнання фізичного кабінету визначається системою сучасного фізичного експерименту, передбаченого програмою та сукупністю методів, що застосовуються при викладанні фізики, а саме:

  • демонстраційний експеримент;
  • фронтальні лабораторні роботи і досліди;
  • фізичний практикум;
  • досліди та спостереження для дослідницьких робіт МАН.
Система Orphus Поделиться на fb