Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У мережі опублікували безкоштовний подкаст для підготовки на ЗНО про поета з Полтавщини

У мережі опублікували безкоштовний подкаст для підготовки на ЗНО про поета з Полтавщини

Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, започатковують подкаст із підготовки до ЗНО.

У коротких випусках подкасту, що будуть розміщуватись щотижня, Артур Пройдаков розповідатиме про особливості творів, які включені до програми ЗНО з української літератури, а також акцентуватиме увагу на особливостях тестових завдань з літератури.

Експерт з підготовки до ЗНО поділиться лайфхаками, що допоможуть отримати додаткові бали під час складання тесту, та розповість «секрети» тестових завдань з української літератури.

Кожен подкаст буде присвячений окремому автору, твори якого виносяться на ЗНО, ознайомлюватиме з особливостями та коротким змістом творів, а також розповідатиме про головні аспекти творів, що необхідно знати учаснику для успішного складання тесту.

Подкасти допоможуть майбутнім учасникам тестування зручно та будь-де готуватись до ЗНО з української літератури.

На сайті вже розміщені 4 подкасти за темами: “Фольклор”, “Повість минулих літ”, “Слово про похід Ігорів” та про поета і філософа з Полтавщини Григорія Сковороду.

У випуску абітурієнти можуть дізнатись про особливості філософського світогляду Г. Сковороди; як варто розуміти поняття «бароко»; кожен твір Г. Сковороди – це своєрідна філософська ідея; «De Libertate» як прагнення свободи; «Всякому місту звичай і права» як ідеал чистого сумління; «Бджола і Шершень» як віднайдення власної «сродної праці». Прослухати подкаст можна за посиланням.

Григорій Сковорода – народився в сотенному містечку Чорнухи Лубенського полку, що нині на Полтавщині, у козацькій родині. Освіту здобув у Києво-Могилянській академії. Від 1769 року вів життя самітника й мандрівного філософа; мандрував переважно по Слобожанщині. Головним сенсом людського існування вважав самопізнання, йдеться у “Вікіпедії”.

Система Orphus Поделиться на fb