Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах вручили премію імені Володимира Малика

У Лубнах вручили премію імені Володимира Малика

У Лубнах вдев’ятнадцяте вручили щорічну літературно-мистецьку премію імені Володимира Малика, повідомляє Лубенщина.

Символічно, що урочистості з нагоди вручення відзнаки щорічно відбуваються у день народження письменника Володимира Малика, який збігається з Днем рідної мови. Цього разу вони розпочалися демонстрацією уривку з документального фільму лауреатів премії ім. В. Малика 2002 року, серед авторів якого заслужений журналіст України Ніна Малій та оператор телестудії «Лубни» Олександр Кузьмінський.
Премія заснована за поданням обласного благодійного фонду імені Володимира Малика «Слово» та редакції газети «Лубенщина» і вручається у трьох номінаціях.
Голова журі, міський голова Олександр Грицаєнко вручив премію у номінації “Література та публіцистика” Олександру Козинцю (м. Лубни), Тетяні Кльокті (с. Малі Будища, Зіньківсьвський р-н), “Мистецтво та монументальна скульптура” Аліні Гончаровій (м. Лубни), у номінації “Краєзнавство та народна творчість” Олегу Скирді (м. Полтава). Визначено також дипломантів премії ім.В.Малика. Ними стали Тетяна Федоренко (м. Полтава) і Тамара Мельник (с. Харсіки, Чорнухинський район), спеціальні дипломи яким вручив син Володимира Малика, депутат обласної ради Олександр Сиченко.
Фото Сергія Степченка
Система Orphus