Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лохвицькому медучилищі провели День кар’єри

У Лохвицькому медучилищі провели День кар’єри

Для старшокласників Лохвицької ЗОШ №2 та гімназії №1 фахівці Лохвицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості разом із викладачами КВНЗ I рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лохвицьке медичне училище» 30 січня провели День кар’єри.

Як повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості, на початку зустрічі учнів ознайомили з послугами, які надає Державна служба зайнятості старшокласникам, роздали буклети для молоді з переліком ефективних інструментів для свідомого вибору майбутньої професії, а також побудови кар’єри.

Заступник директора училища Світлана Григорівна Лесик і завідувач відділенням «Лікувальна справа» Наталія Петрівна Присяжна розповіли про умови вступу до навчального закладу та спеціальності, за якими навчають в училищі, відзначили високий рівень фахової підготовки. Дізналися юні гості про навчальний процес та практики, інновації, цікаве студентське життя у стінах закладу, організацію дозвілля та побуту студентів.

Студенти 4 курсу медичного училища розповіли та продемонстрували старшокласникам, як надавати першу допомогу при ушкодженні м’яких тканин, суглобів і кісток, при пораненнях і кровотечах, укусах тварин та кліщів.

Школярі пройшлися навчальними аудиторіями, які оснащені муляжами та приладами з моделювання надання невідкладної допомоги, скелетами та макетами-тренажерами, манекенами для відпрацювання практичних навичок.

Система Orphus Поделиться на fb