Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці з 10 березня по 10 червня 2020 року оголошено трьохмісячник чистоти і порядку

У Кременчуці з 10 березня по 10 червня 2020 року оголошено трьохмісячник чистоти і порядку

З метою наведення належного порядку після зимового періоду, своєчасного та безперебійного вивезення сміття з території міста, покращення його санітарного стану, підготовки до святкування Великодня у Кременчуці оголошено проведення трьохмісячника чистоти і порядку. Триватиме він з 10 березня по 10 червня 2020 року.

Рішення «Про проведення в місті Кременчуці трьохмісячника чистоти і порядку у період з 10 березня по 10 червня 2020 року» прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Відповідно до цього рішення керівники підприємств, організацій усіх форм власності, навчальних закла­дів, установ протягом трьохмісячника чистоти повинні забезпечити наведення порядку на прилеглих та закріплених територіях. Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» має вжити комплексних заходів з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності та перебувають на утриманні підприємства. Будуть впорядковуватися також території у парку культури та відпочинку «Придніпровський», Міському саду, парку « Миру» та парку «Кюківський».

ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» мають вжити заходів щодо приведення у належний стан цоколів будинків, парканів, прибудинкових територій, дитячих майдан­чиків, що перебувають на їх утриманні.

Комунальні підприємства КАТП- 1628 та «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста впродовж трьохмісячника чистоти і порядку.

У цей період комунальне автотранспортне підприємство 1628 безоплатно прийматиме вуличне сміття та гілля від комунальних підприємств, бюджетних організацій і установ, які здійснюватимуть його транспортування, на території міського звалища «Деївська гора».

Комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» має виконати ямковий ремонт шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипку та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

У період тримісячника чистоти і прядку у Кременчуці традиційно проходитиме загальноміська екологічно-просвітницька акція «Зелена толока».

фото Кременчуцька міськрада

Система Orphus