Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Кременчуці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого незалежна Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В цей день вшановують пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та відзначають День виводу військ з Афганістану.

З цієї нагоди у Кременчуці у парку «Воїнів – Інтернаціоналістів» відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 600 наших земляків виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані, і, на жаль, 20 жителів Кременчука і кременчуцького району загинули. Їхні імена навіки вкарбовані в обеліски на алеї пам’яті.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

До всіх присутніх звернувся секретар міської ради Юрій Гриценко. Він подякував усім учасникам бойових дій на території інших держав за мужність і військову доблесть, а також вклонився всім сім’ям, у яких війна забрала рідних їм людей та побажав, щоб нарешті завершилася війна на сході країни, і всі кременчужани, як і всі українці зажили мирним, щасливим життям.

До своїх бойових побратимів і всіх жителів міста звернувся ветеран Афганістану та АТО, член правління Кременчуцької спілки ветеранів війни в Афганістані, учасник бойових дій Юрій Хмарук.

Згадали на мітингу поіменно всіх загиблих у Афганістан земляків, а також військових, які сьогодні змушені боронити рідну землю від підступного ворога на сході України. Панахиду за полеглими героями відслужив Архієпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай.

На честь загиблих героїв прозвучали залпи військового салюту, а військові в/ч – 1546 та вихованці Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою пройшли урочистим маршем біля пам’ятника «На афганській тропі».

Всі учасники заходу поклали квіти-пам`яті до пам’ятника та обелісків загиблих кременчужан та жителів Кременчуцького району.

фото Кременчуцька міськрада

 

Система Orphus