Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відновлять автобусний маршрут №26

У Кременчуці відновлять автобусний маршрут №26

Враховуючи звернення громадян, за дорученням міського голови Віталія Малецького, у Кременчуці планують відновити автобусний маршрут № 26 та відкоригувати роботу автобусу на маршруті № 25.

Про це повідомив на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради начальник управління транспорту Руслан Івашина під час розгляду питання щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.03.2015 № 168 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування в м. Кременчуці», зазначають у Кременчуцькій міськраді.

Зокрема, він зазначив, що до мережі міських автобусних маршрутів планують включити маршрут № 26 «вул. Молодіжна – вул. Герасимовича» та змінити маршрут руху автобусу № 25 «НПЗ – Раківка ( кафе «Бджілка»)». Останній рухатиметься не по вулиці Троїцькій, як раніше, а по вул. Першотравневій, проїжджаючи зупинку « Залізничний вокзал». На ці маршрути невдовзі буде оголошено конкурс на визначення перевізника.

Міський голова Віталій Малецький доручив управлінню транспорту ретельно опрацювати всі питання з вдосконалення, зміни та розширення міських автобусних маршрутів відповідно до потреб громадян міста. Нові комунальні автобуси повинні значно покращити ситуацію з перевезенням пасажирів, тож очільник міста наголосив, що КП «Кременчуцьке тролейбусне управляння» повинне обов’язково брати участь у конкурсі на ці маршрути. Вартість проїзду у комунальних автобусах для пасажирів буде, як і у тролейбусі, 2 грн., пільгові категорії їздитимуть безкоштовно.

Система Orphus