Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці медики отримують квартири

У Кременчуці медики отримують квартири

Проблема дефіциту медичних кадрів у Кременчуці не нова. Вона існувала завжди, але особливо стала відчутною останніми роками. Молодь здебільшого виїжджає за кордон, або йде працювати у приватні заклади. Щоб утримати кваліфікованих медичних працівників у місті та зацікавити молодих фахівців працювати у міських лікарняних закладах, за ініціативи міського голови Віталія Малецького у Кременчуці почали вирішувати квартирні питання медиків шляхом забезпечення їх службовими квартирами, а також оплачуючи частину банківських відсотків за нове житло.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Перші 5 службових 1-2 кімнатних квартир( дві однокімнатні та три двокімнатні квартири) було видано наприкінці минулого року. У поточному році цю практику буде продовжено. Тим паче, самих лікарів така підтримка зацікавила.

На засіданні медичної ради міський голова Віталій Малецький зазначив, що вирішення квартирного питання дасть можливість місту не втратити молодих лікарів, особливо гостродефіцитних спеціальностей, яких так не вистачає лікувальним закладам Кременчука. Керівник міста також повідомив, що найближчим часом для молодих спеціалістів галузі охорони здоров’я буде виділено ще 5 квартир. Крім того, квартирним управлінням наразі опрацьовується питання видачі ще 2-х квартир.

фото Freepik

Система Orphus