Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці для школярів карантин закінчується

У Кременчуці для школярів карантин закінчується

Вимушені канікули у кременчуцьких школах, зумовлені введенням карантинних заходів щодо недопущення та попередження захворюваності на грип та ГРВІ, закінчуються. З понеділка 24 лютого учні шкіл виходять на заняття.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Як зазначає начальнику управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Максим Середа, карантинні заходи були введені вчасно, і на сьогодні вже спостерігається зниження показнику захворюваності на грип та ГРВІ як серед дітей, так і серед дорослого населення у порівнянні з минулим тижнем – на 27 відсотків. Тому продовжувати карантин немає підстав, і діти можуть знову приступати до занять у школі.

Що ж до того, як буде організовано навчальний процес після довготривалих вихідних, то за словами заступника директору Департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Валерія Лободи ніяких додаткових відпрацювань не планується, діти під час карантину отримували домашні завдання дистанційно через Інтернет, тому навчальний процес тривав. Крім того, у зв’язку з тим, що вимушені канікули тривали майже 3 тижні – з 5 по 21 лютого, замість двох весняних канікул будуть лише одні: у квітні – з 13 по 21 квітня.

Система Orphus