Ви тут:
Суспільство 

У Горішніх Плавнях відзначили 50-річчя Полтавського гірничозбагачувального комбінату

У Горішніх Плавнях відзначили 50-річчя Полтавського гірничозбагачувального комбінату

З нагоди 50-річного ювілею містоутворюючого підприємства – ПрАТ «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» – 27 лютого в міському Палаці культури і творчості Горішніх Плавнів відбувся святковий вечір.

Привітати працівників комбінату компанії FERREXPO із 50-річчям завітали Почесний громадянин міста Горішні Плавні, генеральний директор комбінату з 1998 по 2007 роки Володимир Бадагов, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус, міський голова Дмитро Биков, повідомляє пресслужба Горішньоплавнівської міської ради.

У вітальній промові Володимир Бадагов наголосив, що з великою радістю й гордістю згадує 27 лютого 1970 року, день, коли було отримано на першій секції з руди перший концентрат із вмістом заліза 63,5%.

“Працівники комбінату багато працювали й чекали цього щасливого моменту. Полтавський ГЗК – прекрасне підприємство, лідер гірничодобувної галузі, рівних йому немає. І ми цим пишаємося. Це праця багатьох тисяч фахівців. Я дякую всім: хто працював на підприємстві (Дніпровському ГЗК) з перших днів, хто працює багато років на Полтавському ГЗК за самовіддану, нелегку й наполегливу праця”, – сказав Володимир Бадагов.
Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус підкреслив, що 50 років підприємству – це велика історія, важливе місце в якій належить таким людям, як Володимир Бадагов, ветеранам-будівельникам і гірникам. За 50 років на підприємство було працевлаштовано з 1970 по 2020 роки 94 тисячі чоловік.
“Ми сьогодні відкрили капсулу часу, яку будівельники, гірники і збагачувачі заклали 22 квітня 1970 року в будівлю корпусу збагачувальної фабрики №1 з посланням для нащадків, вказавши розкрити її 22 квітня 2020 року. Але ми вирішили, що сьогоднішня дата – 50-річчя комбінату – для нас більш вагома. У посланні молодому поколінню пропонувалося порівняти, що досягнуто ними з 1970 по 2020 роки, з досягненнями попередників у період з 1920 по 1970 роки”, – розповів Віктор Лотоус.
Вітаючи ювілярів зі святом, міський голова Дмитро Биков зазначив, що сьогодні комбінат – один із лідерів світової гірничодобувної промисловості. Це високотехнологічне підприємство, що використовує інноваційні підходи в виробництві. Полтавський ГЗК – містоутворююче підприємство, яке сплачує найбільше податків у міську скарбницю, надійний і відповідальний партнер в реалізації соціальних проєктів.
“Разом ми виконали багато роботи з поліпшення інфраструктури нашого міста, матеріально-технічної бази установ соціально-гуманітарної сфери. У всьому цьому є частинка праці кожного працівника комбінату”, – наголосив міський голова.

Ведуча святкового вечора зачитала вітального листа колективу комбінату й жителям Горішніх Плавнів з нагоди 50-річчя від дня отриманням першого залізорудного концентрату від народного депутата України ІІІ-VІІІ скликань Костянтина Жеваго, де автор відзначив досягнення Полтавського ГЗК за 50-річну історію, побажав колективу підприємства постійно нарощувати темпи виробництва, а також миру, здоров’я і благополуччя.

Святковий вечір продовжився прем’єрою документального фільму режисера Максима Чужі «Комбінат», про етапи будівництва флагмана гірничодобувної галузі України зі спогадів першопрохідців, керівників і працівників підприємства.

Яскравим вітанням ювілярам став концерт заслуженої артистки України Тетяни Піскарьової.
 

 

Система Orphus Поделиться на fb