Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Чорнухинській громаді соцпослуги для людей, які опинились у складних життєвих обставинах, є безкоштовними

У Чорнухинській громаді соцпослуги для людей, які опинились у складних життєвих обставинах, є безкоштовними

Чорнухинська громада працює над питанням поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.

На 15-й сесії сьомого скликання Чорнухинської селищної ради було прийняте рішення «Про надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів Центром надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради», згідно якого соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (пенсіонери, особи з інвалідністю та інші) надаються безкоштовно, йдеться на сайті Чорнухинської громади.

Також 31 січня 2020 року працівниками Центру надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради Любов Талан та Вікторія Приймак виїхали в село Постав-Мука до місцевого жителя Антоненка П.М., щоб запропонувати надання соціальних послуг. У роботі виїзної бригади взяли участь в.о. старости сіл Постав-Мука, Сухоносівка, Лісова Слобідка, Пацали Людмила Можчіль, начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я виконкому селищної ради Олена Лобко та соціальні робітники Світлана Сироватка та Надія Ужака.

За наданням послуг соціальної допомоги вдома, денного перебування, надання адресної натуральної допомоги (швачка, перукар, пункт прокату технічних засобів реабілітації) за довідками просимо звертатися в Центр надання соціальних послуг Чорнухинської селищної ради або за телефоном (05340)5-13-37.

 

 

ФОТО: Чорнухинська ОТГ

Система Orphus