Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч на проєкти громадських організацій передбачили 695 тис грн з бюджету Полтавської області

Цьогоріч на проєкти громадських організацій передбачили 695 тис грн з бюджету Полтавської області

Сьогодні на засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО говори про результати виконання у 2019 році проєктів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету.

Зокрема, як розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, за минулий рік за кошти обласного бюджету вдалося реалізувати 7 проєктів. На них спрямували 280 тис. грн. Більшість проєктів стосувалася екологічних ініціатив, просвітницької, патріотичної роботи, допомоги збройним силам.

“Всі проєкти вчасно виконані, а керівники відповідно прозвітували. Дуже дякую громадським організаціям за активність, а депутатському корпусу за підтримку”, – сказала Вікторія Пилипенко.

Вона також розповіла, що цього року в області за кошти бюджету Полтавської області планують реалізувати відібраних проєктів (загалом, станом на кінець 2019 року, було подано 27). Для їх реалізації потрібно 695 тис. грн.

 

Також під час засідання, постійна комісія розглянула та погодила винести на сесію Полтавської обласної ради 10 питань: Про підсумки роботи із запитами на публічну інформацію, що надійшли до обласної ради протягом 2019 року; Про результати виконання у 2019 році проєктів громадських організацій, на реалізацію яких надавалася фінансова підтримка з обласного бюджету; Про випуск у 2019 році соціально значущих видань, що видаються за кошти обласного бюджету, та погодження Плану на 2020 рік; Про необхідність придбання обладнання для оцифрування архівної інформації та відповідний проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки»; Про наміри щодо передачі цілісного майнового комплексу ОКП «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс»; Про погодження проєкту рішення тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання «Про внесення змін до Положення про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради»; Про погодження проєкту рішення тридцятої сесії обласної ради сьомого скликання «Про затвердження Порядку використання прапорів на території Полтавської області»; Про організацію роботи з виборцями депутатів обласної ради сьомого скликання у 2020 році та Про Звіт щодо реалізації повноважень постійною комісією обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО протягом 2019 року.

Система Orphus Поделиться на fb