Ви тут:
Суспільство Україна 

Телеканал для окупованих територій почне мовити 1 березня, — Бородянський

Телеканал для окупованих територій почне мовити 1 березня, — Бородянський

Телеканал для тимчасово окупованих територій запустить своє мовлення 1 березня.

Про це заявив міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський на прес-конференції в Києві, інформує Hromadske.ua.

“На сьогодні ми практично завершили переговори з усіма медіа-групами про надання цим каналом прем’єрного контенту. Зараз ми перебуваємо в етапі узгодження меморандуму з телевізійними групами. Плануємо вийти в ефір з 1 березня”, — розповів міністр.

За його словами міністра, вже оголошено конкурс на керівника даного каналу. Також Бородянський зазначив, що найближчим часом планують затвердити назву телеканалу.

Нагадаємо, раніше міністр культури, молоді, спорту, інформаційної політики та туризму Володимир Бородянський заявляв, що український телеканал, який мовитиме на окуповані території, має запрацювати у лютому 2020 року. В уряді переконані, що він зможе конкурувати з російськими.

Також Бородянський заявляв, що телеканал, який мовитиме на окуповані території, працюватиме на базі каналу UATV, а його бюджет перевищуватиме 400 мільйонів гривень.

“Наприкінці жовтня Бородянський повідомляв, що новий державний російськомовний канал запрацює за 3 місяці. Міністр додав, що його сигнал передаватимуть 80% жителів окупованих територій”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Freepik

Система Orphus