Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Те, що ви хотіли дізнатися, але не знали, у кого спитати: у Полтаві стартував унікальний “жіночий” проєкт

Те, що ви хотіли дізнатися, але не знали, у кого спитати: у Полтаві стартував унікальний “жіночий” проєкт

4 лютого у Комунальній установі “Обласний молодіжний центр” стартував мотиваційно-просвітницький проєкт “Для неї”. Він передбачає цикл зустрічей для жінок з такими спеціалістами, як психолог, акушер-гінеколог, косметолог, експерт з етикетк, спеціаліст зі здорового харчування, психотерапевт, хореограф. 

У студії ОМЦ відбулося перше знайомство учасниць, котрі пройшли попередню реєстрацію. Керівник проєкту Анна Півень розповіла про діяльність Обласного молодіжного центру. 

“Ми “багатосторонні”. Наша діяльність – це профорієнтація, працевлаштування, підтримка громадських ініціатив, волонтерські проєкти, проєкт “Кава з поліцейськими” – спільно з патрульною поліцією, “Шпаргалка для батьків” спільно з медичним підрозділом “Баррі”, дозвілля молоді – кінопокази просто неба, Школа неформальної освіти та ін”.

Щодо проєкту “Для неї”, то опрацювали найпопулярніші запити від жінок, і відповідно до ни склали програму.

“Ми не будемо нікого міняти чи давати “щасливу” пігулку. Ніхто не змінить вас, поки ви самі не захочете. ВОНА – це я, але краща, ніж учора. Хочу, щоб ви щодня самі собі говорили, що ви краща, ніж учора”, – наголосила Анна Півень. 

Проєкт є безкоштовним і триватиме протягом лютого-березня. 6 лютого передбачена зустріч із психологом на тему “Яка я і чого хочу насправді?”, “Звільнення від образ”. 

10 лютого – зустріч з тематики “Планування сім’ї. Жінка 40+”. 

11 лютого – зустріч з тематики “Секрети домашнього догляду за обличчям. Фейс-фітнес”. 

13 лютого – зустріч з тематики “Зона емоційного комфорту, або чому зі мною так не можна!” 

18 лютого – зустріч з тематики “Етикет зовнішнього вигляду”.

20 лютого – зустріч з тематики “Етикет у спілкуванні”. 

25 лютого – зустріч з тематики “Правильне харчування: правда і міфи”. 

Також передбачені тренінг з психології і психології стосунків, майстерклас із сучасної  хореографії, зустріч з візажистом і майстром манікюру. 

Система Orphus