Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Ситуація у Нових Санжарах: Проби для дослідження на коронавірус взято у 100% людей включно з обслуговуючим обсервацію персоналом

Ситуація у Нових Санжарах: Проби для дослідження на коронавірус взято у 100% людей включно з обслуговуючим обсервацію персоналом

У всіх людей, які перебувають в обсервації у Нових Санжарах, включно з персоналом, який забезпечує діяльність обсервації, взято проби на коронавірус.

Про це повідомили учасники оперативного штабу в Нових Санжарах Полтавської області, інформує Урядовий портал.

«Сьогодні шостий день обсервації. Все відбувається у штатному режимі, всі люди почуваються добре. Підвищень температури немає. Сьогодні ми закінчили відбирати проби для тестів вже у 100 відсотків людей, які знаходяться в обсервації включно з персоналом, який забезпечує її діяльність. Вже завтра отримаємо результати за першою частиною досліджуваних зразків, про що обов’язково повідомимо», – сказав учасник оперативного штабу, радник Прем’єр-міністра України Антон Турупалов.

Він також прокоментував дії Уряду для запобігання потрапляння нового коронавірусу на територію України: «Уряд розпочинає температурний скринінг людей, які прибувають до аеропортів України та в’їжджають через контрольно-пропускні пункти. Зокрема, вже здійснюють скринінг в аеропортах «Бориспіль» та «Київ» та на КПП «Тиса». До кінця цього дня запускаємо скринінг і на інших КПП з Угорщиною. В найближчі декілька днів також підключимо КПП на кордонах зі Словаччиною, Румунією та Польщею». 

За словами в.о директора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігоря Кузіна, на пунктах пропуску будуть працювати працівники медико-санітарних служб, які зможуть оперативно реагувати на ситуацію: «Зараз відпрацьовується алгоритм дій у разі підвищеної температури. Ми розуміємо, що зараз сезон ГРВІ. Але на контрольно-ревізійних пунктах пропуску будуть працювати фахівці санітарно-карантинних відділів та підрозділів, які зможуть об’єктивно оцінити епідемічний ризик у кожному конкретному випадку. За необхідності, за викликом швидкої медичної допомоги таку людину госпіталізують у визначену інфекційну лікарню».

Окрім цього, Ігор Кузін повідомив про стан здоров’я українця, якого шпиталізували до лікарні на Закарпатті з підозрою на новий коронавірус: «Українець, який контактував із громадянином Китаю, та якого вчора шпиталізували до обласної інфекційної лікарні, новим коронавірусом не заражений – дослідження цей діагноз не підтвердили».

«У цілому ситуація у Нових Санжарах та на кордоні Закарпаття – під контролем Уряду. Немає жодної причини для паніки», – наголосили в оперативному штабі.

Система Orphus Поделиться на fb