Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Ситуація у Нових Санжарах: надійшли перші результати дослідження зразків

Ситуація у Нових Санжарах: надійшли перші результати дослідження зразків

Сьогодні, 26 лютого, для евакуйованих з Китаю триває 7-й день обсервації.

Традиційно учасники оперативного штабу у Нових Санжарах провели брифінг під час якого повідомили про перші результати досліджень.

“Все йде у штатному режимі. Люди почувають себе добре. Зранку проведено медогляд. Ознак захворювання немає. Сьогодні надійшли результати 48 проб, які днями брали фахівці та направляли на перевірку до Києва. Всі вони негативні. Тобто,  ми на 100% впевнені, що 48 людей абсолютно здорові. Уряд повністю контролює ситуацію”, – сказав радник мністра внутрішніх справ Іван Варченко.

Та відмітив, що Полтавська область, як і інші, готова оперативно реагувати на можливе виявлення коронавірусу. На кордоні ведеться робота щодо унеможливлення проникнення коронавірусу в Україну.

Також під час брифінгу сказали, що в разі виявлення симптомів коронавірусу  пацієнтів направлять у Полтавську інфекційну лікарню, де їм зможуть надати потрібну допомогу. Персонал пройшов навчання та знає як себе поводити в разі такої ситуації.

Читайте також: Кожні три дні в евакуйованих з Уханя братимуть біологічний матеріал з метою виявлення можливої наявності коронавірусу, – секретар РНБО у Нових Санжарах

Система Orphus