Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Сина експоліцейського, який разом з батьком напав на студентів, хочуть направити на примусове лікування

Сина експоліцейського, який разом з батьком напав на студентів, хочуть направити на примусове лікування

Прокуратура направила до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно 26-річного полтавця, підозрюваного у злочині.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.

Нагадаємо, полтавець разом зі своїм батьком, колишнім поліцейським патрульної служби особливого призначення “Полтава”, підозрюються у вчиненні хуліганських дій стосовно двох студентів та інших людей.

“Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів щодо скоєння зазначеною особою суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство, що супроводжувалося особливою зухвалістю, вчинене групою осіб, пов’язане з опором громадян, які припиняли хуліганські дії, із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Проте згідно з актом судово-психіатричного експерта, чоловік був позбавлений здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними”, – йдеться у повідомленні.

Матеріали щодо експравоохоронця виділені в окреме провадження. Досудове розслідування у ньому завершене, а обвинувальний акт направлений до суду для розгляду по суті.

Система Orphus