Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стартував ІІ етап обласного конкурсу “ГуморFEST”

Стартував ІІ етап обласного конкурсу “ГуморFEST”

Стартував ІІ-й (зональний) етап обласного фестивалю-конкурсу «ГуморFEST». У звя’язку з введенням карантину у окремих закладах освіти Хорольського району гра 5 лютого перенесена з м. Хорол до м. Лубни.

Обласний фестиваль-конкурс «ГуморFEST» проводиться щорічно з метою розвитку дитячого та молодіжного гумористичного руху в області, виявлення та підтримки юних обдарувань, їх цілеспрямованого розвитку та організації змістовного дозвілля учнівської молоді.

Розпочнуть «баталію» 5 лютого у Лубнах команди Хорольськго, Семенівського, Пирятинського, Лубенського, Оржицького районів, Чорнухинської,  Лохвицької, Пирятинської ОТГ.

6 лютого у Щербанівській ОТГ зустрінуться команди Новосанжарської, Машівської, Щербанівсьої, Малоперещепинської ОТГ, Решетилівського та Карлівського районів.

Команди – переможці першого етапу змагатимуться у конкурсах “Відкритий профіль” – конкурс, у якому команди, використовуючи текстові жарти і мініатюри, представляють свою команду; “3G” – кожна команда готує не менше 20 текстових жартів, які подаються 3-ма представниками від кожної команди по черзі на сцені; «School-льна історія»  – гумористичне дійство із використанням усіх засобів сценічної дії (хореографії, вокалу, пантоміми тощо), що передбачає розкриття заданої теми, у основі сюжету якого лежать співставлення бачень різних поколінь щодо організації освітнього процесу «колись» і «тепер».

Фінальна гра відбудеться в ОЦЕВУМі у п’ятницю 13 березня 2020 р.

Система Orphus