Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Стартували зйомки комедії “Зірки за обміном”

Стартували зйомки комедії “Зірки за обміном”

Напередодні нового 2021 року лідери української кіноіндустрії та шоу-бізнесу подарують глядачам сімейну комедію, головні ролі в якій зіграли Оля Полякова та DZIDZIO(Михайло Хома).

Про це повідомляє FILM.UA.

За сюжетом непримиренні суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Хома Михайловський, несподіваним чином опинившись в тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.

“Я вірю, що цей фільм поб’є всі рекорди і стане найкасовішим фільмом 2020-21 років! – розповідає Оля Полякова. – Це історія не тільки про власні амбіції. Вона набагато глибше, і стосується таких важливих тем, як відносини з найближчими людьми, справжні сімейні цінності і любов”.

“Це буде легка і життєва комедія з реальним соціальним підтекстом: потрібно цінувати те, що маєш, і навіть в гонитві за власними амбітними цілями берегти стосунки з близькими”, – додав Михайло Хома.

Виробництвом фільму займається Kinorob (FILM.UA Group) разом з Secret Service Entertainment Agency.

Як саме Оля і Фома допоможуть один одному повернутися в свої тіла, глядачі дізнаються в кінці року. Прем’єра фільму запланована на новорічні свята.

Дистриб’ютором фільму в Україні стала FILM.UA Distribution разом з компанією “Kinomania Film Distribution”.

Фото: FILM.UA

Система Orphus