Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Справу проти Кернеса поновили, її розглядатиме полтавський суд

Справу проти Кернеса поновили, її розглядатиме полтавський суд

Київський районний суд Полтави повідомляє, що 13 лютого, після апеляційного перегляду, з Полтавського апеляційного суду на адресу Київського районного суду Полтави надійшло кримінальне провадження № 638/4399/15-к по обвинуваченню мера Харкова Геннадія Кернеса Геннадія та його охоронців – Віталія Блинника та Євгена Сміцького.

Про це повідомляє “Судова влада України”.

Ухвалою колегії суддів Полтавського апеляційного суду від 31 січня 2020 року скасовано ухвалу Київського районного суду Полтава від 10 серпня 2018 року про закриття кримінального провадження у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від підтримання обвинувачення у справі, а справу № 638/4399/15-к по обвинуваченню Геннадія Кернеса, Віталія Блинника та Євгена Сміцького повернуто на новий судовий розгляд до суду першої інстанції.

Відповідно до автоматизованої комп’ютерної програми “Д3” кримінальне провадження по обвинуваченню Геннадія Кернеса, Віталія Блинника та Євгена Сміцького розподілено на суддю Володимира Шияна та буде призначено до розгляду відповідно до вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що 2 березня 2015 року Геннадію Кернесу повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), частиною другою та третьою статті 27, частиною другою статті 127 (катування), частиною другою та третьою статті 27, частиною першою статті 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу і про завершення досудового розслідування.

26 березня 2015 року Генеральна прокуратура передала в суд обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Кернеса та двох його охоронців.

2 квітня 2015 року ВССУ оголосив резолютивну частину ухвали про перенесення розгляду справи Кернеса з Дзержинського райсуду Харкова до Київського районного суду Полтави.

“Кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса, Сміцького, Блинника перебувало на розгляді Київського районного суду Полтави з 1 квітня 2015 року по 10 серпня 2018 року”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Liga.net

Система Orphus