Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Спортсменка Тетяна Воротіліна прочитала в Полтаві мотиваційну лекцію

Спортсменка Тетяна Воротіліна прочитала в Полтаві мотиваційну лекцію

У Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбулася зустріч зі спортсменкою, майстром спорту з тенісу, рекордсменкою Національної книги рекордів України Тетяною Воротіліною.

Захід під назвою «Як зробити неможливе? Усе, що ви хотіли знати про мотивацію, але соромилися запитати» приурочили до четвертої річниці створення Running Club Poltava.

Після ДТП у Таїланді 2015 р. Тетяні ампутували ногу. Вона сама наполягла на цьому та змогла прийняти удар, сприйнявши його як виклик до нових звершень. Лікарі з Німеччини не завжди були впевнені в тому, що операція буде успішною. Дівчина ж вірила, що все буде добре.

 

Потім була реабілітація. Тетяна дуже наполегливо вчилася ходити з протезом. Уже на третій день вона змогла ходити самостійно, а ще через п`ять місяців, у квітні 2017 р.,  з судомами через кожні десять метрів, пробігла кілометр на звичайному неспортивному протезі, який завдавав їй сильного болю. Щоразу дівчина ставила собі за мету пробігти якомога більшу дистанцію.

Ще з дитинства спортсменка дотримувалася режиму й дисципліни. Із чотирьох років почала бігати, у п`ять – зайнялася тенісом.

Полтавцям Тетяною Воротіліна розповіла, що здолати ці випробування їй допомогли чітке усвідомлення мети, життєві переконання та сила волі. Батьки не завжди її підтримували, але у такі хвилини на допомогу приходило найближче оточення. Нині спортсменка займається безліччю корисних справ особисто для себе, зокрема – тенісом, бігом (за тиждень в середньому пробігає 30–50 кілометрів), танцями, плаванням і фітнесом. Має по три тренування щодня. А для інших проводить мотиваційні лекції, вчить людей ходити і жити з протезом.

На її рахунку – чотирнадцять півмарафонів та два марафони. Тетяна розвиває не лише фізичні здібності, а й інтелектуальні, наприклад, її мета на цей рік – прочитати п`ятдесят книг. Дівчина дуже самоіронічна, навіть ролик на YouTube вона назвала «100 плюсів металічної ноги». Вона надихає багатьох, зазнаючи: «Необхідно навчитись себе пересилювати – і тоді у процесі з`явиться бажання».

Система Orphus