Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на пів мільярда гривень

СБУ блокувала відшкодування незаконно сформованого ПДВ на пів мільярда гривень

Головне управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора блокувала відшкодування з бюджету незаконно сформованого податку на додану вартість у розмірі пів мільярда гривень.

Про це повідомляє пресцентр СБ України.

Під час проведення слідчих дій правоохоронці встановили, що в оборудці задіяно майже 100 комерційних структур, зареєстрованих у різних регіонах України. Їх реквізити використовували організатори та учасники так званих “транзитно-конвертаційних” груп. Через ці суб’єкти господарювання вони надавали “послуги” з ухилення від сплати податків і обов’язкових платежів до державного бюджету через здійснення безтоварних операцій.

“У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України, судом накладено арешт на суму незаконно сформованого ПДВ у розмірі майже 500 мільйонів гривень у системі електронного адміністрування платників податків. Тривають слідчі дії”, – йдеться у повідомленні.

Фото: СБ України

Система Orphus