Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Сьогодні стартує реєстрація на ЗНО-2020

Сьогодні стартує реєстрація на ЗНО-2020

3 лютого розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти матимуть час зареєструватись до 24 березня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА». Одним з перших кроків є обрання категорії особи, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Також абітурієнтам слід підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Абітурієнтів з Полтавщини обслуговує Харківський регіональний центр оцінювання якості освіи. Отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

У 2020 році кожен зареєстрований учасник ЗНО має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року:

 

ФОТО: freepik

Система Orphus Поделиться на fb