Ви тут:
Суспільство Україна 

Родини Небесної Сотні звернулися до Зеленського щодо “ознак реваншу диктатури”

Родини Небесної Сотні звернулися до Зеленського щодо “ознак реваншу диктатури”

Представники родин героїв Небесної сотні звернулися до президента Володимира Зеленського, голови ВР Дмитра Разумкова та генпрокурора Руслана Рябошапки щодо ознак реваншу диктатури в Україні.

Відкрите звернення оприлюднили на сторінці ГО”Родини Небесної Сотні” 9 лютого.

“Ми, представники родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час подій Революції Гідності та її активних учасників, ветеранів російсько-української війни, обурені ознаками реваншу диктатури, які стають дедалі більш демонстративними в сьогоднішній Україні”, – йдеться у зверненні. 

Зокрема, активісти наголошують, що представники колишнього “Беркуту” наважуються вимагати від української влади перегляду законодавства і проведення розслідування, спрямованого проти учасників Революції Гідності, хизуються безкарністю, дозволяють собі погрози у бік “майданівців”. Дедалі частіше в українському інформаційному просторі лунають тези, витворені російською пропагандою, про “переворот”, про “громадянську війну”; зневажається українська мова, культура, історія.

Родини героїв Небесної сотні зазначають, що їхнє звернення від 24 січня з проханням про організацію зустрічі з керівництвом держави залишилося без реагування.

Система Orphus